Peržiūrėta

  • Power Test testosterono skatintojas
    MuscleMeds Power Test

    MusleMeds Power Test - kliniškai dozuotas anabolinis / antikatabolinis testosterono išskyrimo skatinimo kompleksas....

Akcijos

Power Test testosterono skatintojas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 2,94 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 2,94 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MuscleMeds Power Test

1 Atsiliepimas(-ai)

MusleMeds Power Test - kliniškai dozuotas anabolinis / antikatabolinis testosterono išskyrimo skatinimo kompleksas. Power Test – sukurtas elitinės MuscleMeds mokslininkų komandos.

Smulkiau

MUSCLE MEDS

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

48,99 €

Power Test - pažangus anabolinis / antikatabolinis testosterono kompleksas, sukurtas specialiai kultūristams ir intensyviai sportuojantiems sportininkams. Dėka klinikines dozes D-asparto rūgšties (DAA) ir DL-alpha-hydroxyisocaproic rūgšties (HICA) Power Test užpatentuota technologija žymiai padidina testosterono lygį, padidina anabolinį aktyvumą, sukelia didelę antikatabolinę veiklą, siekiant užkirsti kelią raumenų audinio irimui, paspartinti atsistatymą ir taip intensyvaus raumenų augimą, padidinti jėgą ir pagerinti rezultatus.

Klinikiniai tyrimai parodė, kad testosterono kiekio padidėjimas dėka DAA poveikio gali pasiekti 42% per 12 dienų. Taipogi klinikiniai tyrimai parodė, kad HICA yra L-Leucino metabolitas sukelia anabolinę ir antikatabolinę veiklą. Taip pat HICA kaip buvo įrodyta pagreitina atsistatymą ir mažina raumenų skausmą.

Sudedamosios dalys/sudėtis: vitaminas B6 ( pirodoksino hidrochloridas), folio rūgštis ( kalcio-L-metilfoliatas), vitaminas B12 (cianokobalaminas),RECOVERY POWER Muscle Building & Repair System patentuotas mišinys ( amino rūgštys ( D-asparto rūgštis), α-hidroksi-isokaproinė rūgštis).


Specialios paskirties maisto papildas sportininkams
“MuscleMed Power Test”
(168 tablečių)

Grynasis kiekis: 41 g. (2 tabletėse 976,90.mg)

power test testosterono skatintojas

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto papildą sportininkams skirtą raumenų masei didinti vartoti po 2 kapsules 3 kartus per dieną su maistu. Nevartoti ilgiau kaip 4 savaites.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MuscleMeds Performance Technologies, 163 E. Main street, Suite #324, Little Falls, NJ 07424, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tomas 2015-12-22

Geras testas

man patiko, tikrai jautesi poveikis:)

Parašykite atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

MuscleMeds Power Test

MuscleMeds Power Test

MusleMeds Power Test - kliniškai dozuotas anabolinis / antikatabolinis testosterono išskyrimo skatinimo kompleksas. Power Test – sukurtas elitinės MuscleMeds mokslininkų komandos.

Parašyti atsiliepimą

19 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: