Peržiūrėta

Akcijos

T-Up testosterono skatintojas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 2,00 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 2,00 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Nutrex T-Up

Nutrex T-Up – galingas testosterono skatintojas.

Smulkiau

NUTREX

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

33,29 €

Maisto papildų rinkoje yra pakankamai daug testosterono skatintojų, tačiau Nutrex jums pristato tikrai galingą testosterono skatintoją T-UP Black. T-UP Black sudėtyje yra natrio D-asparto rūgšties, moksliniai tyrimai įrodė, jog būtent šis ingredientas padeda padidinti vyrišką hormoną iki 42% ir tik per 12 dienų!  Pasiruoškite aukštam testosterono lygiui ir galingam raumenų augimui su T-UP Black.

Grynasis kiekis: 1+0 kapsulių (30 porcijų)

Nutrex T-Up maisto papildo sudėtis

Rekomenduojama vartoti: išgeri po 4 kapsules (1 porciją) kartą per dieną tarp patiekalų. Gerti tik po 1 porciją per dieną. Siekiant geriausio rezultato rekomenduojama vertoti 60 dienų.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Nutrex Research, Inc. Oviedo, FL 32765, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Nutrex T-Up

Nutrex T-Up

Nutrex T-Up – galingas testosterono skatintojas.

Parašyti atsiliepimą

19 kitų prekių toje pačioje kategorijoje