Peržiūrėta

  • Vitrix testosterono skatintojas
    Nutrex Vitrix

    Nutrex Vitrix – papildas skirtas seksualinei energijai ir potraukiui gerinti.

Akcijos

Vitrix testosterono skatintojas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 2,33 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 2,33 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Nutrex Vitrix

1 Atsiliepimas(-ai)

Nutrex Vitrix – papildas skirtas seksualinei energijai ir potraukiui gerinti.

Smulkiau

NUTREX

Nauja

3 vnt

38,90 €

NUTREX  VITRIX - populiariausias Amerikoje testosterono,augimo hormono bei potencijos skatintojas! VITRIX yra rafinuotas su ingredientais, kurie pagerins vyrų lytinį potraukį ir pakelti  testosterono lygį. Sudėtyje pridėta L-Arginino, kuris yra mitybos elementas, iš kurio formuojasi aktyvūs biologiniai junginiai organizme - agmatinas ir azoto oksidas. Jie yra svarbūs formuojant raumenų linijas, kuriant funkcinius pajėgumus ir išsaugant seksualinę funkciją. Argininas padeda pakankamai pritekėti kraujo, deguonies ir mitybos elementų į raumenų audinius, taip pat palengvina raumenų augimą, riebalinio audinio mažinimą ir erekciją. VITRIX suteikia jums tai, ko jums reikia, kai jums reikia ir greitai.

Vitrix testosterono skatintojas potencijai

Sudedamosios dalys: želatina, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, silicio dioksidas, titano dioksidas.

Rekomenduojama vartoti: išgerti porciją (2 kapsules) ryte arba vakare. Siekiant geriausio rezultato gerti porciją ryte ir porciją vakare. Neviršyti 4 kapsulių per 24h laikotarpį. 

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Nutrex Research, Inc. Oviedo, FL 32765, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Gerulis 2016-12-20

Nutrex kaip visada super

Vartoju šį papildą jau antrą kartą. Abu kartus veikimas nesiskyrė. Toks jausmas, kad organizmas nepripranta prie jo. Rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Nutrex Vitrix

Nutrex Vitrix

Nutrex Vitrix – papildas skirtas seksualinei energijai ir potraukiui gerinti.

Parašyti atsiliepimą

12 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: