Peržiūrėta

  • Tribulus
    ON Tribulus

    Optimum Nutrition Tribulus 625 -  tai maisto papildas išgautas iš augalinės kilmės Tribulus Terrestrio ekstrakto.

Akcijos

Tribulus Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,10 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,10 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

ON Tribulus

Optimum Nutrition Tribulus 625 -  tai maisto papildas išgautas iš augalinės kilmės Tribulus Terrestrio ekstrakto.

Smulkiau

OPTIMUM NUTRITION

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

18,39 €

Tribulus 625 skatina natūralaus testosterono lygio organizme didėjimą. Tai teigiamai atsiliepia jėgos ir ištvermės padidėjimui, raumenų augimui. Tribulus 625 nors ir veikia panašiai kaip anaboliniai steroidai, didina testosterono lygi organizme, tačiau jis yra nekenksmingas, nes pakelia tik naturalų organizmo testosterono lygį.

Optimum Nutrition Tribulus 625 gamybai buvo naudojamas patentuotas Tribulus Terrestrio ekstraktas (standartizuotas iki 40% steroidiniu saponinu), kuris veikia efektyviausiai!

Sudedamosios dalys/sudėtis(1 kapsulė): tribulus Terrestris Ekstraktas (standartizuotas iki 40% steroidiniu saponinu) 

Grynasis kiekis: 100 tablečių

Optimum Nutrition Tribulus papildo sudėtis

Rekomenduojama vartoti1-2 tabletės per dieną. Geriausia, viena tabletė kartu su pusryčiais, kita su vakariene. Taip pat dėl vartojimo galima pasitarti su treneriu ar sporto mitybos specialistu.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Optimum Nutrition, Inc. Attn: Consumer Affairs Dept. 975 Meridian Lake Drive, Aurora, IL 60504, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

ON Tribulus

ON Tribulus

Optimum Nutrition Tribulus 625 -  tai maisto papildas išgautas iš augalinės kilmės Tribulus Terrestrio ekstrakto.

Parašyti atsiliepimą

19 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: