Peržiūrėta

  • Scitec DAA Pro (120 kaps.)
    Scitec DAA Pro (120...

    DAA PRO yra populiari D-asparto rūgštis (DAA) su N-dimetilglicino, cinko ir pantoteno rūgštimi. Cinkas yra...

Akcijos

Scitec DAA Pro (120 kaps.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,29 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,29 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Scitec DAA Pro (120 kaps.)

DAA PRO yra populiari D-asparto rūgštis (DAA) su N-dimetilglicino, cinko ir pantoteno rūgštimi. Cinkas yra naudojamas, nes jis padeda prižiūrėti testosterono kiekį kraujyje, padeda vaisingumui ir reprodukcijai.

Smulkiau

SCITEC NUTRITION

Nauja

1 Vienetas

21,50 €

Pantoteno rūgštis prisideda prie normalios sintezės ir metabolizmo steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių, ir taip pat mažiną nuovargį. 
 
DAA papildai jau turi didelį populiarumą tarp kultūristų ir sportininkų, kurie padeda išsiskirti augimo hormonui, kurio pagrindinis tikslas padėti auginti raumenų masę. 

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis
Scitec DAA PRO 
(30 porcijų)

Grynasis kiekis: 120 kaps. (1 porcijoje 4 kapsulės)

Sudedamosios dalys: D-asparto rūgštis, N, N-dimetilglicino HCl, apsaugančius nuo sukepimo (magnio stearatas), cinko sulfatasmonohidratas, kalcio D-pantotenatas, želatina (kapsulė "Shell").

Maistinė vertė porcijoje (4 kapsulėse) 
Cinko 1,5 mg 
Pantoteno rūgštis 0,9 mg 
D-asparto rūgštis 3000 mg 
N, N-dimetilglicino 200 mg 
* RMV%: Referencinė maistinė vertė

Rekomenduojama vartoti: Suvartokite 1 porciją (4 kapsulės) per dieną valgio metu. Ciklo naudojimas: po 1-3 mėnesių naudojimo, prireiks 1 mėnesio pertraukos. Naudokite ši produktą kartu su maistu kaip sveiką, subalansuotą mitybą, o ne kaip pvz pakaitalą.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Scitec Nutrition 8034 Sunport Drive Suite 401, Orlando, FL 32809, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Scitec DAA Pro (120 kaps.)

Scitec DAA Pro (120 kaps.)

DAA PRO yra populiari D-asparto rūgštis (DAA) su N-dimetilglicino, cinko ir pantoteno rūgštimi. Cinkas yra naudojamas, nes jis padeda prižiūrėti testosterono kiekį kraujyje, padeda vaisingumui ir reprodukcijai.

Parašyti atsiliepimą

19 kitų prekių toje pačioje kategorijoje