Peržiūrėta

Akcijos

Universal Animal Test testosterono skatintojas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 4,80 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 4,80 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Universal Animal Test

Animal Test  - legalus hipertrofinis, pro-testosterono papildas.

Smulkiau

Universal nutrition

Nauja

2 vnt

80,00 €

Animal Test formulėje pro-androgenų vaidmenį atliekaderinys veikliųjų augalinių ištraukų, skirtų palengvinti testosterono išsiskyrimą, kartu su efektyviais anti-estrogenais, gebančiais maksimizuoti natūralią anabolinę reakciją. Kaip tai suprasti? Sprogimas įgyja jėgos ir apimties. Šis junginys stiprina papildo poveikį 3, 4 divanillyl tetrahydrofuran su anaboliniais ketosteronais, išgaunamais iš Cissus quadrangularis (Sparnuotasis lamstas) – dar vienas galingas ingredientas. Ir tai tik pirmoji galingos Animal Test formulės dalis.

Siekiant pilnai išnaudoti testosterono užtaisą, Animal Test panaudojamas anti-estrogenų pranašumas, kartu su ultra antioksidaciniais Trans Resveratrol su 3,5,7-Trihydroxy-4-methoxyflavone (Hesperetin) ir Agaricus Bisporus (dvisporis pievagrybis) polisacharidais. Šios sudėtinės dalys neleidžia estrogenui pasiekti receptorių, tuo pačiu stabdo neišvengiamą testosterono šuolį, kurį sukelia perteklinė testosterono gamyba, kas tiesiogiai ir netiesiogiai skatina didesnį cirkuliuojančio testosterono santykį serume. Abi Pro-Androgen komplekso sudėtinės dalys užtikrina didžiausią efektyvumą bei įsisavinimą 6´,7´ Dihydroxybergamottin ir Bioperine – geriausiai absorbciją padidinantys šiuolaikiniai ingredientai.

Paskutinė ir tikriausiai svarbiausia naujos AnimalTest formulės dalis yra įtraukimas išgirtos, patikrintos ir patentuotos medžiagos- arachidono rūgšties (AR). Arachidono rūgštis teikia daug privalumų sunkiai besitreniruojančiam kultūristui, svarbiausi kurių yra gebėjimas padidinti androgenų receptorių jautrumą bei sustiprinti treniruojamų raumenų uždegimą, tuo pačiu sukeliant hipertrofiją. Šis anabolinis katalizatorius yra naujos AnimalTest formulės pagrindas – skatinantis raumenų augimą ir papildantis kitų ypatingai stiprių ingredientų veikimą, kurie kartu naudojami bandymuose su gyvūnais.

  • Legalus hipertrofinis, pro-testosterono papildas.
  • Kelia “laisvojo” testosterono lygį
  • Sudėtyje yra pažangiausių anti-estrogenų įskaitant Trans Resveratrol.

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis, tabletėmis
Universal Animal Test 
(21 porcija)

Grynasis kiekis: 84 g. (21 pakelis)

SUDEDAMOSIOS DALYS: Palmitino rūgštis, stearino rūgštis, linolo rūgštis, gama-linolo rūgštis, dihomo-gama-linoleno, miristo rūgštis, arachidono rūgštis, dokozano rūgštis, lignocero rūgštis, želatina, glicerinas, magnio stearatas, vanduo, karameliniai dažai, saldžiavaisis pupmedis, titano dioksidas, briliantinis mėlynasis dažiklis FD&C Blue #1, dažiklis E129 alura raudonasis FD&C Red #40. (šie dažikliai gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

Animal test papildo sudėtis

Rekomenduojama vartotiVartokite po vieną pakelį kiekvieną dieną, 21 dieną iš eilės. Treniruočių dienomis vartokite papildus paskutinio valgymo prieš treniruotę metu. Kitomis dienomis vartokite papildus bet kurio valgymo metu. Papildai geriausiai veikia intensyviai treniruojantis, didinant suvartojamų baltymų, kalorijų kiekį. Galima vartoti papildus 2 ciklus iš eilės nedarant savaitės pertraukos. T.y. 42 dienas iš eilės. Tačiau po to darykite 4 savaičių pertrauką. Pertraukos metu rekomenduojama vartoti Animal M-Stak, kad išlaikytumėte raumenų masės prieaugį.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
GamintojasUniversal,  3 Terminal Rd.  New Brunswick, NJ. 0890, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Universal Animal Test

Universal Animal Test

Animal Test  - legalus hipertrofinis, pro-testosterono papildas.

Parašyti atsiliepimą

12 kitų prekių toje pačioje kategorijoje