Peržiūrėta

  • Fitness Fiber skaidulinės medžiagos
    ON Fitness Fiber

    Optimum Nutrition Fitness Fiber – skaidulų šaltinis, kuris užtikrins reikiamą skaidulų paros normą. Maisto papildas...

Akcijos

Fitness Fiber skaidulinės medžiagos Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,72 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,72 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

ON Fitness Fiber

Optimum Nutrition Fitness Fiber – skaidulų šaltinis, kuris užtikrins reikiamą skaidulų paros normą. Maisto papildas yra be skonis, todėl gali būti derinamas su jūsų mėgstamais gėrimais ar patiekalais.

Smulkiau

OPTIMUM NUTRITION

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

11,99 €

Optimum Nutrition Fitness Fiber. Norint turėti ne tik gražų, bet ir sveiką kūną suaugusiems žmonėms reiktų suvartoti nuo 25 g iki 35 g skaidulų per dieną. Problema ta, kad dauguma mūsų per parą suvartoja tik pusę šios normos. Skaidulos atletams yra svarbios netik del sveiko organizmo palikymo, jos taip pat atlieka labai svarbų vaidmenį virškinimo procese. ON Fitness Fiber užtikrins reikiamų skaidulų paros normos kiekį organizme ir pagerins jūsų virškinimo procesus.

Optimum Nutrition Fitness Fiber:

  • sudėtyje yra 6 skirtingi skaidulų šaltiniai.
  • 5 g ląstelienos vienoje porcijoje ir tik 10 kalorijų!
  • be skonio.
  • lengvai maišomas.

Optimum Nutrition Fitness Fiber sudėtis

Rekomenduojama vartoti: suvartokite (6,5 g) kartu su mėgstamu gėrimu ar maistu, kuris gali būti lengvai sumaišomas. Tai gali būti sveiki padažai, sriubos, pudingai, baltymų kokteiliai, varškė ir panašūs produktai. Maišykite kol viskas gerai išsimaišys.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MuscleMeds Performance Technologies, 163 E. Main street, Suite #324, Little Falls, NJ 07424, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

ON Fitness Fiber

ON Fitness Fiber

Optimum Nutrition Fitness Fiber – skaidulų šaltinis, kuris užtikrins reikiamą skaidulų paros normą. Maisto papildas yra be skonis, todėl gali būti derinamas su jūsų mėgstamais gėrimais ar patiekalais.

Parašyti atsiliepimą

29 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: