Peržiūrėta

  • ActivLab ZMA testosterono skatintojas
    ActivLab ZMA

    Activlab ZMA yra sinergetinis cinko, magnio ir vitamino B6 derinys, keliantis anabolinį hormono lygį (testosterono,...

Akcijos

ActivLab ZMA testosterono skatintojas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,68 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,68 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

ActivLab ZMA

Activlab ZMA yra sinergetinis cinko, magnio ir vitamino B6 derinys, keliantis anabolinį hormono lygį (testosterono, IGF-1) ir galintis padidinti raumenų jėgą treniruočių metu.

Smulkiau

ACTIVLAB

Nauja

1 Vienetas

11,30 €

Šiuolaikinė amino rūgščių chelato formulė yra geriausio biologinio prieinamumo ir veiksmingumo, todėl Activlab ZMA padidina testosterono sekreciją, pagerina libido kiekį, tonizuoja nervų sistemą, reguliuoja ląstelių metabolizmo lygį, gerina miego kokybę.

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis
Activlab ZMA
(30 porcijų)

Grynasis kiekis: 90 kapsulių.

ActivLab ZMA papildo sudėtis

Rekomenduojama vartotiIšgerti vieną porciją (3 kapsulės) kartą per parą. Rekomenduojama vartoti prieš miegą.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
GamintojasRegis Ltd. Walerego Slawka 3a, 30-633, Krakow

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

ActivLab ZMA

ActivLab ZMA

Activlab ZMA yra sinergetinis cinko, magnio ir vitamino B6 derinys, keliantis anabolinį hormono lygį (testosterono, IGF-1) ir galintis padidinti raumenų jėgą treniruočių metu.

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: