Akcijos

Haya Labs ZMA 90 kaps. Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,08 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,08 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Haya Labs ZMA (90 kaps.)

Nauja

1 Vienetas

18,00 €

Haya Labs ZMA - vyrams, ypač svarbu optimizuoti ir palaikyti tinkamą testosterono lygį. ZMA yra sinergiškai veikiantis maisto papildas, kuris sudarytas iš 3 veikliųjų medžiagų: cinko, magnio ir vitamino B6. Inovatyvus ir efektyvus ZMA maisto papildas yra suformuluotas efektyviam ir tiksliniam cinko ir magnio panaudojimui. Kaip puikus mokslininkų darbo rezultatas, šios medžiagos yra iš karto absorbuojamos į kraujotaką. Natūrali anabolinė formulė gali padėti raumenims atsistatyti po fizinio krūvio ir suteikti jums gilų ir sveiką miegą.

Rekomenduojame ZMA:
Kam 
virš 30 metų, padėti normalizuoti testosterono lygį
N
ormalizuoti hormonų veiklą prieš sportą
Prieš miegą, siekiant prisidėti prie atsigavimo

Maisto papildas kapsulėmis
Haya Labs ZMA
(45 porcijos)

Grynasis kiekis: 90 kaps. (1 porcijoje 2 kaps.)

Sudedamosios dalysželatina, magnio stearatas.

Maistinė vertė:

 Porcija (2 kaps.)

% RMV

Cinkas (kaip aspartato)

 15 mg

100%

Magnis

 400 mg

100%

Vitaminas B6

10,5 mg

525%

%RMV - Referencinė maistinė vertė.

Rekomenduojama vartoti: vartoti 2 kapsules per dieną, nuo 30 iki 60 minučių prieš miegą.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Haya Labs Management Team, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Haya Labs ZMA (90 kaps.)

Haya Labs ZMA (90 kaps.)

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: