Jei šiuo metu ieškote paprasčiausio būdo kaip lengvai ir greitai sekti savo mitybą, tai šis straipsnis yra kaip tik Jums. Šiuo metu Lietuvos rinkoje pasirodė dar nematytas projektas, kuris pretenduoja pakeisti brangiai apmokamus dietologus ir asmeninius mitybos specialistus. Susidomėjote? Skaitykite toliau.

ManoMP projektas

Atletiškas.lt skaitytojai gauna 10% ilgesnę narystę! Paskubėk!

ManoMP – tai internetinis Jūsų mitybos specialistas. Šis internetinis portalas padės Jums susidėlioti mitybą taip, kad daugiau nebereikėtų sukti galvos kokius patiekalus ir kada valgyti, tam, kad įgautumėte norimas formas. Projektą galite pamatyti čia.

Portalo pagrindinis siekis – palengvinti gyvenimą žmonėms, kurie aktyviai domisi ar dar tik pradeda domėtis sveika gyvensena bei mityba. Jei Jūs dažnai sau keliate tokius klausimus kaip: ką valgyti, kaip atrodo sveika mityba, kaip maitintis sportuojant ar tiesiog kaip numesti/priaugti svorio, tai šis puslapis ne tik atsakys į visus šiuos klausimus, bet ir patį maitinimosi procesą pavers maloniu užsiėmimu.

Norite išbandyti „ManoMP“ jau šiandien? Su malonumu palengvinsime Jums susipažinimo ir naudojimosi procesą. Mūsų komanda parengė trumpą, tačiau detalų susipažinimo gidą, kurio pagalba viskas taps kur kas labiau suprantama ir paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Taip pat suteiksime mūsų puslapio skaitytojams išskirtinę galimybę gauti net 10% ILGESNĘ NARYSTĘ ManoMP platformoje! Norite sužinoti kaip? Skaitykite toliau!

Titulinis puslapis

ManoMP pagrindinis puslapis

(1 pav. – ManoMP titulinis puslapis)

Kaip matote, pagrindiniame puslapyje yra nurodyti pagrindiniai parametrai, kuriais remiantis ir bus sudaromas Jūsų asmeninis mitybos planas.

Pirmas žingsnis – tikslo pasirinkimas ir užsiregistravimas sistemoje

Taigi, visų pirma pradėkite nuo registracijos sistemoje, tai galite padaryti čia. Nepamirškite, kad užsiregistravę per Atletiškas.lt gausite net 10% ILGESNĘ NARYSTĘ. Po registracijos reikia pasirinkti tikslą, kurio sieksite naudodamiesi šiuo mitybos planavimo pagalbininku. Tikslą galite pasirinkti vieną iš trijų:

 • Mažinti viršsvorį, numesti nereikalingus kilogramus.
 • Gyventi sveikiau, išlaikyti kūno linijas.
 • Auginti raumenų masę ir apimtis. 

Pasirenkant tikslą labai svarbu tiksliai žinoti ko Jūs sieksite, nes pagal pasirinkimą bus formuojamas Jūsų asmeninis valgiaraštis.

Tikslo pasirinkimas

(2 pav. – tikslo pasirinkimas)

Toliau reikia užpildyti duomenų lentelę taip kaip pavaizduota pavyzdyje. Tokiu būdu, pateikus tikslius ūgio, svorio, amžiaus ir lyties duomenis, bus apskaičiuotas kalorijų kiekis, būtent toks, koks yra reikalingas norint įgyvendinti Jūsų tikslą, pavyzdžiui – gyventi sveikiau, išryškinti kūno linijas.

Kiek kalorijų jums reikia suvartoti per dieną

(3 pav. – pavyzdys kaip užpildyti lentelę)

Užpildžius visus laukelius, spaudžiame – SKAIČIUOTI.

Dienos kalorijų norma

(4 pav. – pagal pateiktus duomenis apskaičiuoto rezultato pateikimas, dienos kalorijų norma)

Primename, kad čia tik pavyzdinė dienos kalorijų norma. Suvedus savo duomenis, skaičiai gali ženkliai skirtis, nes Jūs išvysite būtent Jūsų duomenis atitinkančią ir rekomenduojamą dienos kalorijų normą. 🙂

Dabar, kai jau žinome kiek kalorijų mums reikia suvartoti per dieną spaudžiame – SUŽINOTI DAUGIAU. Tai atlikus po duomenų lentele turėtų atsirasti dvi papildomos grafos: slapyvardis ir el. pašto adresas. Pasirinkus asmeninį slapyvardį ir nurodžius el. pašto adresą spaudžiame – GAUTI MITYBOS PLANĄ.

Gauti mitybos planą

(5 pav. – papildomi pasirinkimo laukeliai)

Antras žingsnis – narystės pasirinkimas

Baigus registraciją, toliau ekrane matysite tokį vaizdą:

Narystės rūšies pasirinkimas

(6 pav. – narystės rūšies pasirinkimas)

Šiame puslapyje, sistema Jums pasiūlys 4 narystės rūšis, suskirstytas pagal laikotarpį ir atitinkamai pagal mokėjimo dydį. Kiekvienos narystės teikiamas paslaugas matote pateiktas, lygiagriačiai pavadimo, po apačia. Pastudijuokite, ką gaunate su kiekviena narystės forma: žalia varnele (✔) yra pažymėtos paslaugos, kurias gausite, o raudonu kryžiuku (X) – pasaugos, kuriomis, dėja, naudotis negalėsite. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai išsirinkti narystės laikotarpį, uždėti varnelę ant skilties su taisyklėmis ir sąlygomis sutinku, žinoma, visuomet rekomenduojame atidžiai persiskaityti visas taisykles ir sąlygas, bei pasirinkti apmokėjimo tipą (jei išsirinkote privilegijuotą paslaugą) ir paspausti APMOKĖTI. Jei nusprendėte iš pradžių patikrinti sistemos teikiamą naudą NEMOKAMAI, tai pasirinkite ketvirtąją narystės rūšį, sutikite su sąlygomis ir spauskite – NEMOKĖTI. (Pasirinkus nemokamą versiją visuomet galėsite pereiti prie mokamos narystės ir mėgautis didesniu paslaugų kiekiu, todėl iš pradžių tikrai nėra būtina pirkti ilgalaikę narystę, pirma pabandykite ir įvertinkite).

Trečias žingsnis – mitybos plano peržiūra bei susipažinimas su papildomomis „ManoMP“ galimybėmis

Pasirinkus narystės rūšį ir pradėjus naudotis sistema Jums iš karto bus sudarytas mitybos planas. Planas yra sudaromas dviems savaitėms į priekį ir kasdien pridedama po 1d. Taip yra dėl to, kad besinaudojant „ManoMP“ Jūs kasdien galėsite daryti pasirinkimus, kokius maisto produktus valgote, o kokių ne. Sistema automatiškai į tai atsižvelgia ir sudarydama sekančios dienos planą parenka Jūsų mėgstamus produktus.

Kalendorius

(7 pav. – kalendorius)

Pasirinkus tam tikrą dieną, pavyzdžiui 30 d. (trečiadienį) yra atidaromas detalus tos dienos vaizdas, kurį sudaro:

 • Detalus dienos meniu su patiekalų maistine verte.
 • Bendras visų patiekalų maistinių medžiagų kiekis gramais, kuris dar pateikiamas ir procentine išraiška, tam, kad būtų galima matyti, kiek procentų maistinių medžiagų dienos normos yra visame dienos valgiaraštyje.
 • Bendras suvartotų kalorijų kiekis, kuris taip pat išreiškiamas ir procentine išraiška; dienos baltymų, angliavandenių ir riebalų (toliau – BAR) santykis bei BAR santykis dienos eigoje.
Dienos meniu

(8 pav. – detali pasirinktos dienos informacija)

Kairiajame puslapio šone galite matyti visą „ManoMP“ meniu, kuriame galite pasirinkti Jus dominančias sistemos skiltis.

Menu

(9 pav. – „ManoMP“ meniu)

Vienas iš pasirinkimų – KALENDORIUS. Paspaudus ant jo, grįšite į tokį puslapio langą, koks buvo pavaizduotas 7 pav.
MITYBOS PLANAS – čia Jums patogiai pateikiama visa informacija susijusi su asmeniniu mitybos planu. Galima pasižiūrėti detalų dienos aprašymą, ką ir kada valgyti. „ManoMP“ duomenų bazėje galėsite rasti daugybę produktų su maistine energetine verte, išsianalizavę šią bazę galėsite patys susikurti mėgstamus patiekalus ir įtraukti juos į mitybos planą. Lengvai susidėliosite ir atsispausdinsite prekių sąrašą, kuris taps nepakeičiamu dalyku norint neužmiršti kokius produktus reikia įsigyti tam tikros dienos meniu sudarymui. Galėsite lengvai į savo dienos meniu įtraukti vitaminus ar sporto papildus, kuriuos naudojate, pasižiūrėti bendrą savaitės ar dienos statistiką bei papildyti arba koreguoti esamus nustatymus susijusius su Jūsų dienos veikla ar pasikeitusiu tikslu.
AŠ IR DRAUGAI – šioje skiltyje galite kelti nuotraukas, susikurti savo asmeninių nuotraukų galeriją, pasidalinti nuotraukomis prieš pradėjimą naudotis „ManoMP“ ir po tam tikro laiko, kai jau matysis pirmieji rezultatai. Taip galėsite bendrauti su kitais sistemos nariais, pasikviesti draugus, kad tikslo siekti būtų ne tik lengviau, bet ir smagiau. Tai lyg viešas jūsų profilis, kurį matys kiti sistema besinaudojantys žmonės.
POKYČIAI – skiltis sukurta tam, kad galėtumėte sekti savo savijautos ir kūno pokyčius. Kiekvieną dieną galite įvertinti savo savijautą bei keisti duomenis, kurie apibūdina Jūsų esamas kūno linijas ir taip sekti pasiektus rezultatus ar tiesiog stebėti bendrą statistiką su šiais rodikliais.
FORUMAS – forume Jūs galite ne tik užduoti klausimus, bet ir diskutuoti su kitais sistemos naudotojais bendromis temomis. Taip pat galite dalintis pastebėjimais apie pačią programą arba dalintis jau pasiektais rezultatais.
NARYSTĖ – šioje skiltyje galėsite koreguoti savo narystės naudojimosi laiką, jį pratęsti arba pasirinkti kitą narystės rūšį, jeigu nusprendėte, kad Jums yra reikalingos visos sistemos siūlomos paslaugos.

 Pagrindinės „ManoMP“ galimybės:

Patiekalo sukūrimas

(10 pav. – patiekalų kūrimas)

Įvairių produktų duomenų bazė

(11 pav. – produktų duomenų bazė)

Prekių sąrašas

(12 pav. – pateikiamas patogus produktų sąrašas, kuriame matysite visus produktus, kurių reikia norint pasigaminti dienos patiekalus)

Nustatymai

(13 pav. – papildomi nustatymai, kurių pagalba galėsite gauti dar tikslesnį mitybos planą, pritaikytą prie Jūsų dienotvarkės)

Kūno matmenų lentelė

(14 pav. – kūno matmenų lentelė, kurios pagalba galėsite patogiai sekti savo progresą ir teigiamus kūno pokyčius)

Apibendrinimas

Norint išvardinti ir apžvelgti visas funkcijas, kurias teikia šis internetinis mitybos specialistas, prireiktų daugybės laiko. Todėl, ne veltui, senolių išmintis teigia, kad – geriau vieną kartą pabandyti pačiam, negu dešimt kartų išgirsti! Taigi, nieko nelaukiame ir jau dabar užsiregistruojame sistemoje ir išbandome nemokamą „MANOMP“ versiją. 🙂 O jei patiks, tai visuomet galėsite užsisakyti premium narystę, kuri suteiks Jums platesnio spektro naudojimąsi ir gilesnį požiūrį į mitybą ir sveiką gyvenseną.

ManoMP projektas

Atletiškas.lt skaitytojai gauna 10% ilgesnę narystę! Paskubėk!

Patiko? Parodyk tai mums, Spausk Patinka!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Apie autorių

8 komentarai

 1. ziauriai gera sistema… aisku vėliau baigiasi nemokamai ir reikia moket, bet verta 🙂 nereikia galvot ką gamintis ir kokias porcijas daryt. zdz viska apskaiciuoja. tai manau čia daug geriau nei kokio trenerio parasytas mitybos planas ir kaina tikrai ne tokia didele kaip pas trenerius

 2. Viskas pastoviai stringa, lagina tame puslapyje. Zadeta buvo kad sutvarkys viska iki sausio pabaigos, bet dar nesugebejo to padaryt iki birzelio. Pazaduku puslapis. As esu ten prisiregistraves, bet manau jau nebe ilgam. O kas ruosiasi ten prisigistruoti uz pinigus, manau reiktu gerai pagalvot, ar noresite tokio paslaugu tiekimo.

 3. Manomp.lt yra visiškas mėšlas… Pinigai krenta neaišku kam, sistema pilna klaidų, forumas ten iš vis žuvęs, o jei kas nors ir parašo nereaguojama… Nesuprantu kam imti pinigus už tai, kur nėra nei asmenų kurie tobulina, nei kas atsako. Projektas jau prieš 3 metus žuvęs, bet vistiek veikia neaišku kam… Pinigų plovykla kažkokia

 4. Manau tokios paslaugos dabar itin populiarios, nes žmonės vis labiau rūpinasi tiek išvaizda, tiek sveikata. Norint sukurti gerą, kokybišką paslaugų paketą, reikia investuoti. Gal įmanoma pasinaudoti verslo parama iš ES fondų?

Palikite atsiliepimą